ROZWIĄZANIA FIRMY REMMERS

Grupa Remmers jest jednym z największych dostawców najwyższej jakości produktów z zakresu chemii budowlanej. Firma specjalizuje się w produkcji systemów, takich jak: uszczelnienia budowlane, renowacja budownictwa, klejenia wyłożeń ceramicznych, posadzek przemysłowych, renowacji betonu, domieszek oraz barwników do betonu, środków antyadhezyjnych, środków do czyszczenia i renowacji kostki brukowej, a także lakierów/impregnatów do betonu. Grupa posiada bogate doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych problemów w zakresie budowli inżynieryjnych, budownictwa mieszkaniowego oraz technologii betonu.

Profesjonalne i trwałe systemy posadzek do użytku komercyjnego i prywatnego są podstawowymi kompetencjami firmy Remmers. Powłoki do drewna stosowanego we wnętrzach i na zewnątrz stanowią część obszernego asortymentu firmy Remmers. Wszystkie produkty i systemy były początkowo opracowywane z myślą o odbiorcach ze sfer rzemieślniczych i odnośnie do wygody stosowania oraz trwałości spełniają najwyższe profesjonalne wymagania.

Powłoki do drewna to innowacyjna, kompletna, skierowana do malarzy i stolarzy oferta produktów do ochrony i uszlachetniania drewna, materiałów drewnopochodnych i innych, stosowanych we wnętrzach i na zewnątrz. Produkty z tej części oferty sprzedawane są wyłącznie w hurtowniach farb i lakierów oraz bezpośrednio do profesjonalnych użytkowników.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Usługi budowlane

USŁUGI BUDOWLANE

Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu prac budowlanych i wykończeniowych od stanu deweloperskiego, a także remontów mieszkań i budynków.

Materiały budowlane

MATERIAŁY BUDOWLANE

Nasz sklep oferuje szeroką gamę materiałów budowlanych, w dużym przedziale cenowym, z różnych półek, dzięki czemu posiadamy produkty na każdą kieszeń.

Armatura sanitarna i grzewcza

ARMATURA SANITARNA I GRZEWCZA

Oferujemy tysiące produktów w dobrych cenach. Oprócz dostawy kurierem, dajemy także możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym Krakowie.

Kamienne dywany

KAMIENNE DYWANY

Kamienny dywan to niemal nieograniczone możliwości wzorów i kolorów. W naszej ofercie mamy ponad 60 rodzajów kamieni o różnych frakcjach i barwach.

Remmers

ROZWIĄZANIA REMMERS

Przekonaj się o jakości doradztwa, o gwarancjach bezpieczeństwa dla szerokiej gamy produktów firmy Remmers i wielokrotnie nagradzanej koncepcji logistycznej.

Schomburg

ROZWIĄZANIA SCHOMBURG

Schomburg posiada bogate doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych problemów w zakresie budowli inżynieryjnych, budownictwa mieszkaniowego oraz technologii betonu.

NASI PARTNERZY