USŁUGI BUDOWLANE KRAKÓW

Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu prac budowlanych i wykończeniowych od stanu deweloperskiego, a także remontów mieszkań i budynków.

Lokalizowanie, usuwanie przecieków na dachach, tarasach i balkonach

Posadzki żywiczne na halach przemysłowych

Hydroizolacje i iniekcje

Wykonujemy prace związane z przeciwwilgociową ochroną i uszczelnieniem budynku: piwnic, balkonów, tarasów, dachów. Oferujemy także iniekcje. Jest to technika stosowana do wypełniania pęknięć i pustek oraz uszczelnienia połączeń ścian z podwalinami. Wykonujemy również iniekcję żywiczną w miejscach, gdzie całość musi być idealnie szczelna. Polega ona na wstrzykiwaniu żywicy pod ciśnieniem przez pakery do iniekowanego materiału budowlanego. Zabieg ten zwiększa także nośność budynku.

Kamienne dywany na tarasach i balkonach

Kamienne dywany są nowością na rynku, świetną alternatywą dla płytek na tarasy i balkony. Jest to połączenie kruszywa naturalnego o niewielkich średnicach (ok. 1-8 mm) z żywicą, co daje wspaniały efekt wizualny, a także szeroką gamę wzorów i kolorów. Uzyskana nawierzchnia jest trwała, antypoślizgowa, odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne. Posadzka kamienny dywan jest wykonana z materiałów antyseptycznych. Oznacza to, że nie pochłania oraz nie przyciąga kurzu, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla alergików.

Renowacja i czyszczenie kostki brukowej

Oferujemy czyszczenie kostki brukowej oraz renowację, dzięki czemu Państwa chodnik odzyska dawny wygląd. Zajmujemy się: czyszczeniem, impregnacją, usuwaniem zabrudzeń i wszelkiego rodzaju plam, odświeżaniem koloru.

Remonty i wykończenia

Oferujemy prace remontowe i wykończeniowe mieszkań, w tym: tynkowanie, gładzie gipsowe, malowanie, tapetowanie, flizowanie (układanie płytek podłogowych oraz ściennych), wykonywanie ścianek działowych, wymiana, montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, układanie podłóg. Nasza firma zajmuje się także sprzedażą materiałów budowlanych oraz armatury sanitarnej i grzewczej, wyposażenia do łazienek i kuchni (armatura, meble łazienkowe, piece, grzejniki) w konkurencyjnych cenach.

Stawianie hal / magazynów / biurowców z płyty warstwowej

W nowoczesnym budownictwie modułowym coraz częściej wykorzystuje się technologię opartą na stawianiu budynków z płyty warstwowej. Obiekt nie jest trwale związany z gruntem, nie jest konieczne tworzenie ławy fundamentowej. Teren pod konstrukcję wymaga jedynie wypoziomowania oraz wyłożenia bloczków betonowych. Kolejnym etapem jest wykonanie kratownicy z profili stalowych oraz ocieplenia z płyt styropianowych, poliuretanowych lub wełny mineralnej. Następnie montowane są ściany z płyty warstwowej (obornickiej) o grubości zależnej od przeznaczenia obiektu (60 – 150 mm). Dach wykonywany jest także z płyty obornickiej. Płyta warstwowa ścienna i dachowa dostępne są w dużej palecie kolorów.

Budowa domów

Oferujemy stawianie domów od podstaw według państwa projektu. Zajmujemy się przygotowaniem terenu pod budowę, wylewaniem ław fundamentowych, konstrukcją ścian, ociepleniem, montażem okien i drzwi, konstrukcją dachu i wiele innych. Wykonujemy także kompleksowe usługi z zakresu wykończeń.

Współpracujemy z wieloma firmami, takimi jak Warbud S.A., Erbud S.A., Miracan, jak również z zarządcami bloków i osiedli. Lubimy wyzwania, chętnie podejmujemy się zadań nietypowych. Naszym atutem jest solidność, dbałość o klienta oraz terminowość. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach renomowanych firm m. in. Schomburg, Remmers. Na usługi udzielamy gwarancji (do uzgodnienia w zależności od rodzaju wykonywanej pracy).

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Usługi budowlane

USŁUGI BUDOWLANE

Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu prac budowlanych i wykończeniowych od stanu deweloperskiego, a także remontów mieszkań i budynków.

Materiały budowlane

MATERIAŁY BUDOWLANE

Nasz sklep oferuje szeroką gamę materiałów budowlanych, w dużym przedziale cenowym, z różnych półek, dzięki czemu posiadamy produkty na każdą kieszeń.

Armatura sanitarna i grzewcza

ARMATURA SANITARNA I GRZEWCZA

Oferujemy tysiące produktów w dobrych cenach. Oprócz dostawy kurierem, dajemy także możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym Krakowie.

Kamienne dywany

KAMIENNE DYWANY

Kamienny dywan to niemal nieograniczone możliwości wzorów i kolorów. W naszej ofercie mamy ponad 60 rodzajów kamieni o różnych frakcjach i barwach.

Remmers

ROZWIĄZANIA REMMERS

Przekonaj się o jakości doradztwa, o gwarancjach bezpieczeństwa dla szerokiej gamy produktów firmy Remmers i wielokrotnie nagradzanej koncepcji logistycznej.

Schomburg

ROZWIĄZANIA SCHOMBURG

Schomburg posiada bogate doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych problemów w zakresie budowli inżynieryjnych, budownictwa mieszkaniowego oraz technologii betonu.

NASI PARTNERZY