ROZWIĄZANIA FIRMY SCHOMBURG

Grupa Schomburg jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości produktów z zakresu chemii budowlanej. Firma specjalizuje się w produkcji systemów, takich jak: uszczelnienia budowlane, renowacja budownictwa, klejenia wyłożeń ceramicznych, posadzek przemysłowych, renowacji betonu, domieszek oraz barwników do betonu, środków antyadhezyjnych, środków do czyszczenia i renowacji kostki brukowej, a także lakierów/impregnatów do betonu. Grupa posiada bogate doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych problemów w zakresie budowli inżynieryjnych, budownictwa mieszkaniowego oraz technologii betonu.

Najwyższą jakość produktów firmy Schomburg zapewniają jednostki produkcyjne sterowane przez system planowania produkcji oraz laboratoryjny system kontroli jakości. Produkty oferowane przez firmę, charakteryzujące się odpowiednimi właściwościami chemicznymi i parametrami technicznych, zapewniają wysoką funkcjonalność i bezpieczeństwo prac budowlanych.

SCHOMBURG Group przywiązuje dużą wagę nie tylko do rekultywacji, ale również do ochrony środowiska. Produkty z oferty firmy podlegają rygorystycznym testom, które spełniają wymagania i standardy DGNB, LEED oraz wytyczne EPD. Ponadto wiele produktów SCHOMBURG jest oznaczonych symbolem EMICODE®. EMICODE® to chronione znakiem towarowym logo identyfikacyjne materiałów instalacyjnych, klejów i wyrobów budowlanych. Te materiały budowlane zapewniają najlepszą ochronę przed zanieczyszczeniem powietrza w pomieszczeniach. System EMICODE® stanowi podstawę dla ścisłego zdefiniowania komór badawczych zgodnie z normą EN ISO16000 z rygorystycznymi kryteriami klasyfikacji.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Usługi budowlane

USŁUGI BUDOWLANE

Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu prac budowlanych i wykończeniowych od stanu deweloperskiego, a także remontów mieszkań i budynków.

Materiały budowlane

MATERIAŁY BUDOWLANE

Nasz sklep oferuje szeroką gamę materiałów budowlanych, w dużym przedziale cenowym, z różnych półek, dzięki czemu posiadamy produkty na każdą kieszeń.

Armatura sanitarna i grzewcza

ARMATURA SANITARNA I GRZEWCZA

Oferujemy tysiące produktów w dobrych cenach. Oprócz dostawy kurierem, dajemy także możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym Krakowie.

Kamienne dywany

KAMIENNE DYWANY

Kamienny dywan to niemal nieograniczone możliwości wzorów i kolorów. W naszej ofercie mamy ponad 60 rodzajów kamieni o różnych frakcjach i barwach.

Remmers

ROZWIĄZANIA REMMERS

Przekonaj się o jakości doradztwa, o gwarancjach bezpieczeństwa dla szerokiej gamy produktów firmy Remmers i wielokrotnie nagradzanej koncepcji logistycznej.

Schomburg

ROZWIĄZANIA SCHOMBURG

Schomburg posiada bogate doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych problemów w zakresie budowli inżynieryjnych, budownictwa mieszkaniowego oraz technologii betonu.

NASI PARTNERZY